Serwis piecyków łazienkowych
Serwis pieców łazienkowych


Długie życie podgrzewaczy przepływowych do wody w dużym stopniu uzależnione jest od poprawnej eksploatacji oraz przeglądów okresowych. Dzięki temu klienci będą mogli cieszyć się niezawodnym sprzętem przez wiele lat. Jeśli jednak wystąpi jakaś usterka nasi wykwalifikowani serwisanci są w stanie naprawić ją już na pierwszej wizycie u klienta. Nasi pracownicy przyjeżdżający na miejsce usterki posiadają oryginalne części, dzięki czemu serwis jest dokładny.

Oferujemy kompleksową usługę serwisową i przeglądy okresowe pieców gazowych oraz podgrzewaczy wody. Posiadamy wszelkie potrzebne uprawnienia i certyfikaty. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt, części zamienne i pełną dokumentację techniczną. Charakteryzujemy się dużą rzetelnością i odpowiedzialnością, podczas wykonywania prac serwisowych.

Nasza oferta:

Serwis pieców gazowych oferujemy na terenie województwa śląskiego (do 40 km od Tychów). Istnieje możliwość wykonania usługi również w całym województwie śląskim, jednak należy wtedy doliczyć koszt dojazdu - 1 zł/km. Oferujemy usługi serwisowe i przeglądy wszystkich urządzeń grzewczych, jakie posiadamy w ofercie - Junkers, Saunier Duval, Termet, Vaillant. Usługi sprzedaży, montażu i serwisowe oferujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00. Jest także możliwość napraw urządzeń grzewczych w soboty i po godzinie 17:00. Poniżej przedstawiamy dokładny cennik naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań oraz problemów!


cennik serwisu


Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

(+48) 517 289 170
biuro@piecgazowytychy.pl

Pracujemy:
Pon. - Pt.  8:00 do 19:00
Sob.  8:00 do 14:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl