Montaż podgrzewaczy wody

Ciepła woda nie tylko gwarantuje wysoki komfort, ale także wpływa na oszczędność wody oraz gazu. W związku z tym montaż podgrzewaczy wody wykonuje się w łazience lub kuchni sąsiadującej z łazienką. Warunkiem montażu jest pomieszczenie o co najmniej 2 m wysokości i kubaturze minimum 8 m3. Jest to idealne rozwiązanie dla mniejszych rodzin, w których członkowie nie korzystają jednocześnie z większej ilości z punktów poboru wody.

Podłączenie gazowego podgrzewacza powinno uwzględniać wszystkie obowiązujące przepisy prawa i normy techniczne. W przypadku gdy zasilanie wykorzystuje propan z butli, montuje się niemetalowe rury giętkie, przy czym trzeba pamiętać, aby takie przewody były możliwie najkrótsze, a ich długość nie przekraczała 1,5 m. Rury muszą być dostępne do sprawdzenia na całej długości oraz nie można ich montować w pobliżu źródeł ciepła. Ważne jest również unikanie zakrzywień i innych przeszkód. Istotna jest także sprawna wentylacja oraz nawiew powietrza. Trzeba zadbać o oddzielny przewód wentylacyjny z otworem umieszczonym pod sufitem.

Zamontowane przez nas piecyki łazienkowe przez długi czas będą pracować bezawaryjnie. Wykonujemy demontaż starego piecyka gazowego oraz zajmujemy się jego utylizacją. Następnie instalujemy nowe urządzenie grzewcze. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego podgrzewacza wody. Wszystkie materiały instalacyjne potrzebne do montażu mamy ze sobą, klient nie musi się o nic martwić.

Instalacja podgrzewacza gazowego

Ile kosztuje montaż i dostawa podgrzewacza wody?

Montażem pieców łazienkowych zajmujemy się głównie na terenie Śląska, nie dalej jak 40 km od naszego rodzimego miasta Tychy. Oczywiście istnieje możliwość montażu na terenie pozostałych regionów województwa śląskiego, jednakże klient będzie musiał wziąć pod uwagę koszty dojazdu. Usługę sprzedaży z montażem piecyka łazienkowego realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00. W soboty instalację piecyka junkers możemy wykonać w godzinach od 8:00-14:00. Koszty montażu pieca łazienkowego oraz innych urządzeń grzewczych przedstawiają się następująco:

Ceny montażu piecyka gazowego

ZADZWOŃ

517 289 170

Pod nr tel. jesteśmy dostępni w godzinach
od 8:00 do 18:00 Poniedziałek - Piątek

8:00 do 14:00 Sobota


biuro@piecgazowytychy.pl

 

Aleja Bielska 31, 43-100 Tychy

Nasze biuro pracuje:
Pon. - Pt.  9:00 do 15:00

Jesteśmy tutaj!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.