Potrzebujesz pomocy w wyborze pieca gazowego łazienkowego? Skontaktuj się z nami! | 517 289 170

Szukaj

Montaż

Ciepła woda nie tylko gwarantuje wysoki komfort, ale także wpływa na oszczędność wody i gazu. W związku z tym montaż podgrzewaczy wody wykonuje się w łazience lub kuchni sąsiadującej z łazienką. Warunkiem montażu jest pomieszczenie o co najmniej 2 m wysokości i kubaturze minimum 8 m3. Jest to idealne rozwiązanie do niewielkich domów i dla mniejszych rodzin, w których członkowie nie korzystają jednocześnie z większej ilości z punktów poboru wody.

Podłączenie gazowego podgrzewacza powinno uwzględniać obowiązujące przepisy prawa i normy techniczne. W przypadku gdy zasilanie wykorzystuje propan z butli, montuje się niemetalowe rury giętkie przy czym trzeba pamiętać aby takie przewody były możliwie najkrótsze a ich długość nie powinna przekraczać 1,5 m. Rury muszą być dostępne do sprawdzenia na całej długości oraz nie można ich montować w pobliżu źródeł ciepła. Ważne jest również unikanie zakrzywień i innych przeszkód. Istotna jest także sprawna wentylacja oraz nawiew powietrza. Trzeba zadbać o oddzielny przewód wentylacyjny z otworem umieszczonym pod sufitem.

Nasza oferta:

Zamontowane przez nas piecyki łazienkowe przez długi czas będą pracować bezawaryjnie. Wykonujemy demontaż starego piecyka oraz jego utylizację. Następnie instalujemy nowe urządzenie grzewcze. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego piecyka gazowego. Wszystkie potrzebne materiały instalacyjne do montażu mamy ze sobą, klient nie musi sam szukać odpowiednich materiałów.

usługi montażu


Dojazd do klienta oraz koszty montażu:

Montażem pieców łazienkowych zajmujemy się głównie na terenie Śląska, nie dalej jak 40 km od Tych. Istnieje możliwość montażu na terenie całego Śląska, jednak klient będzie musiał wziąć pod uwagę koszty dojazdu. Usługi sprzedaży z montażem oferujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00. Jest także możliwość instalacji piecyka junkers w soboty od 8:00-14:00. Koszty montażu pieca łazienkowego oraz innych urządzeń przedstawiają się następująco:


cennik montażu
Masz pytania? Zadzwoń

Tel: 517 289 170

Pon. - Pt. 8:00 do 19:00
Sob. 8:00 do 14:00

Cena zestawu: %bundleSum%
Anuluj