ProducenciPrzedsiębiorstwo Vaillant zaistniała na rynku w roku 1992. Obecnie ich polska siedziba główna znajduje się w Warszawie, ale posiadają także ośrodki szkoleniowe w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. W swojej ofercie firma posiada: kotły kondensacyjne (gazowe, olejowe), pompy ciepła (gruntowe, powietrzne), systemy solarne, rekuperację, gazowe podgrzewacze wody, zasobniki ciepłej wody użytkowej. Wszystko to uzupełniają kompleksowe usługi serwisowe oraz montażowe. W 2007 roku firma wkroczyła na rynek azjatycki, a dokładnie w miejscowości Wuxi w Chinach. Vaillant od marca do września 2013 r. zrewolucjonizowało myślenie o sposobach korzystania z energii w domach. Instalatorzy i zainteresowani klienci w ponad 50 europejskich miastach mogli zwiedzać 100-metrowy statek wystawowy i przekonać się, jak nowoczesna technologia pozwala oszczędzać energię.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

517 289 170

Pod nr tel jesteśmy dostępni w godzinach
od 8:00 do 18:00 Pon. - Pt.


biuro@piecgazowytychy.pl

Nasze biuro pracuje:
Pon. - Pt.  9:00 do 15:00

Vaillant

Piec gazowy VAILLANT MAG MINI PL 114

Piec gazowy VAILLANT MAG MINI PL 114
Piec gazowy VAILLANT MAG MINI PL 114

Piecyk gazowy Vaillant atmoMAG mini 114/1 to ogrzewacz z wysoką wydajnością, która jest zarówno ekologiczny i ekonomiczny. Pogrzewacz ogrzewa wodę podczas jej przepływu zatem wyłącznie w momencie poboru wody. Piecyk Vaillant przeznaczony do komfortowego podgrzewania wody w mieszkaniach, domach i pomieszczeniach użytkowych. Nowoczesna konstrukcja, ograniczone zużycie gazu (brak świeczki dyżurnej), a zatem zmniejszają się koszty eksploatacji urządzenia. 

Marka Vaillant
Seria atmoMag mini 114/1
Rodzaj Gazowy
Moc (kW) 6,4 - 18,1 kW
W cenie: demontaż starego piecyka, montaż nowego piecyka Vaillant, utylizację starego piecyka oraz dojazd na terenie Śląska!

Wysyłka w: Do 3 dni - darmowy montaż i dostawa

Cena:

2 100,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.