ProducenciFirma Termet S.A. rozpoczęła swoją działalność w roku 1945, jednak ówczesny profil firmy różnił się diametralnie od tego co klient może dostać dziś. W 1956 roku nastąpił przełom i przedsiębiorstwo zaczęło produkować podgrzewacze łazienkowe do wody. Aktualnie w ofercie znajdują się między innymi: pompy ciepła, podgrzewacze do wody przepływowej czy standardowe kotły. Firma realizuje pełny cykl badawczo-rozwojowy. Posiada własne biuro projektowe oraz laboratorium badawcze, w którym opracowywane są nowe technologie wykonawstwa oraz dokumentacja konstrukcyjna wszystkich produktów. Sukces firmy to ukierunkowanie na produkcję urządzeń grzewczych. Pozwoliło to na osiągnięcie wysokiego poziomu specjalizacji produkcji i stworzenie nowoczesnego parku maszynowego. Autoryzowane serwisy można znaleźć niemal w całym kraju. Przedsiębiorstwo oferuje także stałe przeglądy okresowe tak, aby użytkownicy mogli cieszyć się niezawodnością oferowanego sprzętu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

517 289 170

Pod nr tel jesteśmy dostępni w godzinach
od 8:00 do 18:00 Pon. - Pt.


biuro@piecgazowytychy.pl

Nasze biuro pracuje:
Pon. - Pt.  9:00 do 15:00

Termet

Piecyk gazowy do łazienki Termet TermaQ Electronic ECO GE-19-02

Piecyk gazowy do łazienki Termet TermaQ Electronic ECO GE-19-02
Piecyk gazowy do łazienki Termet TermaQ Electronic ECO GE-19-02

Piecyk gazowy Termet TermaQ Electronic ECO to nowoczesne służące do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Nadaje się do instalacji w kuchni, łazience zarówno starego, jak i zmodernizowanego budownictwa. Przy budowie piecyka wykorzystano innowacyjny wymiennik chłodzony wodą, palnik oraz podgrzewacze, które sprawiły, że klasyfikuje się jako urządzenie ekologiczne i ekonomiczne. Dodatkowym atutem pochwalić się może dzięki własnemu wyglądowi, który odnajdzie się w każdym starszym, nowocześniejszym wnętrzu. 

Marka Termet
Seria TermaQ Electronic ECO GE 19-02
Rodzaj Gazowy
Moc (kw) 8,00 - 19,2 kW 
W cenie: demontaż starego piecyka, montaż nowego piecyka Termet, utylizację starego piecyka oraz dojazd na terenie Śląska!

Wysyłka w: Do 3 dni - darmowy montaż i dostawa

Cena:

1 700,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.