ProducenciSaunier Duval to marka, która weszła do Polski w 1995 roku. Firma oferuje wszelkiego rodzaju kotły gazowe do ogrzewania centralnego oraz ciepłej wody. W ofercie znajdują się także kotły kondensacyjne, pompy ciepłownicze, urządzenia klimatyzacyjne, a także gazowe podgrzewacze do wody. Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie, jednak marka obejmuje działaniami całą Polskę. Dzięki temu, produkty Saunier Duval dostępne są we wszystkich sieciach hurtowni instalacyjnych, jak również u dystrybutorów lokalnych. Saunier Duval jest częścią międzynarodowej grupy, która uważana jest za lidera w produkcji kotłów gazowych, a więc marką, której można z całą pewnością zaufać. Stałą obsługę po sprzedaży zapewnia sieć autoryzowanych serwisów. Okresowe przeglądy techniczne, jakim poddawane są urządzenia grzewcze, pozwalają obniżyć koszty ogrzewania i zapewniają możliwość dłuższej bezawaryjnej pracy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

517 289 170

Pod nr tel jesteśmy dostępni w godzinach
od 8:00 do 18:00 Pon. - Pt.


biuro@piecgazowytychy.pl

Nasze biuro pracuje:
Pon. - Pt.  9:00 do 15:00

Saunier Duval

Piecyk łazienkowy Saunier Duval Opalia C11

Piecyk łazienkowy Saunier Duval Opalia C11
Piecyk łazienkowy Saunier Duval Opalia C11

Piecyk gazowy Saunier Duval Opalia C11 to podgrzewacz ciepłej wody użytkowej nowej generacji z zapłonem elektroniczne. Nowoczesne urządzenie wiszące o niewielkich rozmiarach, zapewniające w krótkim czasie ciepłą wodę. Nowoczesny i elegancki wygląd pozwala na wkomponowanie urządzenia w każdym rodzaju wnętrza. 

Marka Saunier Duval
Seria Opalia C11/1LI (E-PL)
Rodzaj Gazowy
Moc (kw) 9,8 - 19,5 kW 
W cenie: demontaż starego piecyka, montaż nowego piecyka Saunier Duval, utylizację starego piecyka oraz dojazd na terenie Śląska!

 

Wysyłka w: Do 3 dni - darmowy montaż i dostawa

Cena:

1 780,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.