MONTAŻ I DOSTAWA PIECYKÓW GAZOWYCH DO ŁAZIENKI GRATIS - NA TERENIE ŚLĄSKA

Szukaj

Junkers

Piecyk Junkers HYDRO 4200 WRD 9-4KB z wyświetlaczem

1490.00 zł

Piecyk Junkers HYDRO 4200 WRD 9-4KB z wyświetlaczem

Piecyk Junkers HYDRO 4200 WRD 9-4KB z wyświetlaczem z montażem gratis na terenie Śląska.

Cena piecyka Junkers zawiera:

Piecyk Junkers Hydro, demontaż starego piecyka, montaż nowego piecyka Junkers, utylizację starego piecyka oraz dojazd na terenie Śląska (nie dalej jak 40 km o Tych)


Materiały instalacyjne potrzebne do montażu piecyka Junkers GRATIS:

Śrubunek, filtry gazu, filtry wody, zawory oraz kształtki instalacyjne.

Tylko rura i rozeta ze stali nierdzewnej do odprowadzania spalin dodatkowo płatna


Rozmiar piecyka:


Piec gazowy Junkers HYDRO 4200

Piec gazowy Junkers HYDRO 4200 WRD 9-4KB z wyświetlaczem wyposażony jest w automatyczny zapłon bateryjny. Tak zwany płomyk pilot zapewnia delikatny i cichy start. Energia elektryczna potrzebna do uruchomienia zapłonu czerpana jest z dwóch baterii. W momencie poboru wody w pierwszej kolejności zapalany jest płomyk pilot a następnie od niego cały palnik. Płomyk pilot gaśnie chwilę po zapłonie palnika głównego. Po prostu oszczędzaj energię.
Łatwość regulacji piecyków Junkers

Nowoczesny panel sterowania Junkersa do łazienki został wyposażony w dwa symetrycznie rozłożone pokrętła pozwala w łatwy sposób dostosować parametry pracy urządzenia. Moc palnika regulowana jest pokrętłem z lewej strony, a natężenie przepływu pokrętłem z prawej strony. Po wstępnym ustawieniu urządzenie samo reguluje moc palnika tak, aby uzyskać stałą temperaturę wody niezależnie od zmian natężenia przepływu wody. W zależności od wersji urządzenia mogą być wyposażone w wyświetlacz LCD. Na wyświetlaczu standardowo pokazywana jest aktualna temperatura przepływającej wody. Natomiast w przypadku awarii wyświetlane są kody błędów, co pozwala na szybką identyfikację usterki.

Zalety pieca gazowego Junkers:

zalety pieca junkers

    Łatwa modernizacja pieców gazowych Junkers

    To idealne rozwiązanie w przypadku wymiany dotychczasowego piecyka gazowego na nowy. Rozstaw przyłączy jest standardowy – niezmieniony w stosunku do poprzedniej wersji. Dzięki temu wymiana urządzenia jest możliwa bez konieczności modyfikacji instalacji. Urządzenia fabrycznie przystosowane są do spalania gazu GZ50, ale mają także możliwość przezbrojenia na inne popularne rodzaje gazu tj. GZ35, GZ41,5 oraz gaz płynny. Wężyki oraz baterie dostarczane są w komplecie z urządzeniem.    Dostawa: 3 dni

    Cena zestawu: %bundleSum%
    Anuluj